başlık ara
sıralama seçeneği
alfabetik karma
yeni-eski saatli
tarihe göre
/ /

yazar entryleri

milli eğitim bakanından atanamayan öğretmenlere teselli


başlık içinde ara
sağda solda paylaş
bu başlığın görselleri bu başlığın görseli yok
    artı : 0 eksi : 0 enteresan : 0
  1. Milli eğitim bakanımız, nasıl eğitim sistemini daha iyi hale getirebiliriz, neden bu öğretmenler yıllarca atanmayı bekliyor diye sormaya gerek duymamıştı. Bunun yerine, Einstein gibi büyük bir dehanın da, atanamayan eğitimcilerden birisi olduğunu belirterek, zamanında oldukça ironik bir açıklama yapmıştır. (bkz: ironik)
    Nedeninin anlayamadığım bir şekilde, her gelen bakan, yaptığı çalışmalardan ve ilerlemelerden bahsederken, öğretmen atamaları hep yerinde saymakta.
    Atanamamış olan gencecik meslektaşlarıma ayrı, milli eğitimin başına gelen kişilere ayrı üzülüyorum.

    (bilge adam, 14.9.2014 16:51 ~ 19:23)

tümünü göster

meb sözlük - 2014

hakkında | iletişim | sitemap | RSS

MebSözlük.com sitesi; hiçbir kurum, kuruluş, parti, sendika veya derneğin sempatizanı veya bunların üyesi değildir. Bu sebeple de hiç kimsenin savunucusu veya karşıtı değildir. MebSözlük.com sitesi; Telif ve kişilik haklarına saygılı olmayı ilke edinmiştir. Yayınlanan yazıların tamamı üyelerimize ait olup, bilgiyi paylaşmak ve insanlara faydalı olmak dışında hiçbir gayemiz yoktur. MebSözlük.com sitesi içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden MebSözlük.com ekibi ile irtibata geçiniz.2020
yukarı çık