başlık ara
sıralama seçeneği
alfabetik karma
yeni-eski saatli
tarihe göre
/ /

yazar entryleri

izlediğiniz belgesel kanalları


başlık içinde ara
sağda solda paylaş
bu başlığın görselleri bu başlığın görseli yok
  1. ben her hafta sonu fırsat buldukça belgesel kanallarını izliyorum. hem eğlenceli oluyor hem de yaşadığımız dünyadan bizi haberdar ediyor. en çok beğendiğim 2 kanal var. nat geo wild ve animal planet.

    sizlerinde var mı beğendiğiniz belgesel kanalları?

    (bilge adam, 12.10.2014 18:44)

  2. bende genellikle Discovery Channel izliyorum. özellikleri akşam 21.00 ile 23.00 arası yayınlanan programlar çok iyi oluyor.

    (eses26, 15.10.2014 22:45)


meb sözlük - 2014

hakkında | iletişim | sitemap | RSS

MebSözlük.com sitesi; hiçbir kurum, kuruluş, parti, sendika veya derneğin sempatizanı veya bunların üyesi değildir. Bu sebeple de hiç kimsenin savunucusu veya karşıtı değildir. MebSözlük.com sitesi; Telif ve kişilik haklarına saygılı olmayı ilke edinmiştir. Yayınlanan yazıların tamamı üyelerimize ait olup, bilgiyi paylaşmak ve insanlara faydalı olmak dışında hiçbir gayemiz yoktur. MebSözlük.com sitesi içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden MebSözlük.com ekibi ile irtibata geçiniz.2019
yukarı çık